Odpływ liniowy ENDAST 70 chrom
Szczegóły dotyczące produktu
Cechy i zalety
- Kształt slim
- Nowoczesny design
- Łatwe czyszczenie
- Regulowane nóżki
- Redukcja odpływu
- Syfon czyszczony od góry
- Mata uszczelniająca w komplecie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: DLS70CR
Kod kreskowy: 5905504235420
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
| Długość produktu | 700mm |
|---|---|
| Docelowe pomieszczenie | Łazienka |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kierunek wylotu | Wylot poziomy |
| Kolor | Chrom |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Maksymalne natężenie przepływu | 36L/min |
| Marka | Hytti |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa/numer modelu | DLS70CR |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Seria | Fluxio |
| Szerokość produktu | 65.5mm |
| Typ produktu | Odpływ liniowy |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca, redukcja |
| Wysokość produktu | 108mm |
| Kod produktu | 5905504235420 |
